Ana Sayfa Sabun Ürünler Zeytinyağı Doğal Sıvı Sabunu 250 ml.

Zeytinyağı Doğal Sıvı Sabunu 250 ml.

Sabun üretimimizde %100 sızma zeytinyağı kullanılmaktadır. Kalitesi dünya tarafından onaylanmış Edremit Körfezi’nin zeytinyağı; gıda kalitesindeki Hindistan cevizi yağı, Palmiye yağı ve Hint yağı ile harmanlanarak ideal sabun için yağ karışımı elde edilmektedir. Zeytinyağının içerdiği vitaminleri ve sabunun cildi besleyici özelliğini koruması için üretim soğuk işlem (cold process) yöntemiyle yapılmaktadır. Böylece gliserin ayrışmamakta, sabunun içerisinde kalmaktadır. Gliserin, nemi hapsetme özelliği sayesinde cildi yumuşatır ve bu nemlenme cildi genç tutar. Üretim esnasında hiçbir koruyucu madde kullanılmamakta, hiçbir çevresel atık çıkmamaktadır. Daha detaylı bilgiye sayfanın alt bölümündeki ‘’Ürün Bilgisi’’ bölümünden ulaşabilirsiniz.

Zeytinyağı Doğal Sıvı Sabunu 250 ml.

Fiyatı
 

Stok Durumu

Stoklarımızda

Ürünün Diğer Seçenekleri
 
BİZİM ÖNERDİKLERİMİZ
 
 
  • Ürün Bilgisi
  • Yorumlar (0)

Ürün Detayları

Ürünün Adı  : Doğal Sıvı Zeytinyağı Sabunu

Üretici firma : Miranda Ltd. Şti.
Ambalaj İçi Miktar : 250 ml.

Ambalaj Özelliği : Sabun Dispensırı içerisinde.

Nereden Gelir ?
Miranda Saf Sıvı Zeytin yağı sabunu Ege nin binlerce zeytin ağacının  bulunduğu Ayvalik-Edremit bölgesinde tamamen saf zeytin yağı kullanılarak üretilmiştir
 
Belgelimidir? (İzinler-İşaretler ve Logolar)
Üretilen tüm sabunlarımız analiz raporları mutlaka alınmak suretiyle TS 54 e uygun olarak , 24.03.2005 tarih ve 5324 sayılı Kozmetik Kanununa uygun olarak  üretilmiş ve bildirimleri Sağlık Bakanlığı’nın ilgili birimine yapılmıştır.
 
Özellikleri Ne?
Gerçek doğal sıvı sabunudur. Tam üç buçuk yıllık  ar-ge çalışmasının ürünüdür. Bileşiminde SLES, SLS gibi sülfatlanmış deterjan bazlı köpürtücüler, Propilen Glikol gibi çözücüler, EDTA gibi koruyucular kesinlikle içermez. Tamamen doğaldır.

Sabun temizlemeli ve durulama suyuyla çözülüp cildimizi tamamen terk etmelidir. Sıvı sabun adı altında satılan sülfatlanmış deterjan bazlı temizleme maddeleri maalesef  durulama suyuyla arınıp cildimizi tamamen terk etmemektedir. Eller durulandıktan sonra kaygan bir madde kalmış gibi olur.

İçindekiler: 
İçerik: Aqua ( su ), potassium olivate ( zeytinyağı sabunu ), potassium cocoate ( hindistan cevizi yağı sabunu ), potassium sunflowerate ( ayçiçek yağı sabunu ), potassium castorate ( hint yağı sabunu ), perfume ( parfüm ), gum cellulose, rosemary extract ( biberiye özü ).

Nasıl Tüketilir-Değerlendirilir?
Cild için uygundur.Günlük kullanıma uygundur.

Üretimimiz esnasında hiçbir çevresel atık ortaya çıkmamaktadır.
 
Sağlıklı mı?
Zeytinyağından yapılan Sabunlar; ihtiva ettigi E-Vitamini ve cilde derinlemesine nüfuz edişinden dolayı hücre yenilenmesine neden olur , hücrelerin gençleşmesini hızlandırır.Tüm cilt tipleri için uygundur.
 
Cildi besleyici özelliği vardır, saf zeytin yağı sıvı sabunu teninizi; sağladığı nem, yumuşatıcı etki ve içerdigi bir çok  vitaminle , antioksidanlarla,yağ asitleri ile birlikte besleyecektir.

Nerede-Nasıl Saklarım?
Direk güneş almayan,kuru bir zemin üzerinde saklayınız.Su içinde bırakmayınız.

Ürün Yorumları

Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız. Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.

NASIL SATIN ALABİLİRİM? 
 (Video Anlatım İçin Tıklayın)
Web sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takiben ; banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşecek olup, en geç 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Miranda Banka Hesap No için tıklayın

SİPARİŞİM NE KADAR SÜREDE GELİR? Cumartesi günleri saat 14:00' ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

KAPIDA ÖDEME YAPABİLİRMİYİM? Ürün gelsin, öyle ödeme yapayım diyenler Kapıda Ödeme Hizmetimizden yararlanabilirler.Kapıda Ödeme Hizmeti kargo şirketi tarafından ekstra ücretlendirilmekte ve sipariş tutarınıza yansıtılmaktadır.

250 TL VE ÜSTÜ SİPARİŞLERİNİZDE KARGONUZ ÜCRETSİZ.

Baca Cafe Litany Ristorante Magazine Dergi Tepekule İzmir
Bu web sitesi T.C. Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın desteklediği Ayvalık Miranda Zeytin Atölyesinin Kurulmasıyla Butik Ambalaj Kapasitesinin Arttırılması projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Miranda Gıda Tarım Ürünleri Turizm İnşaat San. ve Tic.Ltd.Şti. ‘ne aittir ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.

Web Tasarım
Fabrika:Küçük Sanayi Sitesi 7.ADA NO:17 10400 Ayvalık / Balıkesir - Türkiye - e-mail:info@miranda.com.tr Ayvalık Vd 6210448908